מי אני ומה הסיפור שלי?

 

שמי מייק מיכאלי, אני מאמן עסקי ומבחינתי אין דבר כזה כישלון. אני מאמין שכדי להצליח אתם צריכים לעבור שלבים בחיים או עם העסק שלכם כדי שתבינו שיש פעולות שלא יביאו אתכם למקום אליו כיוונתם את ה-GPS שלכם.

השלבים האלה יכולים להיראות לכם כנסיגה לאחור ולפעמים כהפסד מר שמוציא את הרוח מהמפרשים, אבל מהנסיון שלי בחיים האישיים ובחיים היזמיים שלי, בכל שלב כזה אתם לומדים על דרך נוספת שלא עוזרת לכם להשיג את מטרה, דבר שמקדם אתכם צעד נוסף לכיוון מציאת השיטה הנכונה שעובדת עבורכם.

אנשים שוכחים שגם בפעולה שבסופה הם לא מגיעים אל היעד, הם עדיין מקבלים כישורים חדשים ולומדים להשתמש בכלים שיעזרו להם להתחיל את הניסיון הבא שלהם עם יתרון משמעותי ולהגשים מהר יותראת המטרות שהציבו לעצמם.

לכן אני רוצה שתבינו שגם כישלון הוא הצלחה, אמנם לא בדיוק כמו שתכננתם, קיוויתם ורציתם אך עדיין זה אירוע שממקד אתכם ועוזר לכם לראות בצורה קצת יותר ברורה את עצמכם בקו הסיום וזאת פעולה שממקדת ומכוונת אתכם כמו מצפן עוד יותר אל עבר הגשמת החלומות שלכם. המצפן יצביע על הכיוון הכללי אך את הדרך הנכונה אתם תגלו תוך כדי לקיחת יוזמה, עבודה קשה ניסוי, טעייה ותיקון.

עכשיו, תרשו לי בבקשה לומר לכם כל הכבוד על המהלך האמיץ והדרך הלא פשוטה שבחרתם לצעוד בו למרות הסכנות ומכשולים שאתם צפויים להתקל בהם, ושלא יהיו לכם ספקות או אשליות שזה לא יקרה כי אתם תתקלו בהם.

כל יזם או בעל עסק חייב לקחת בחשבון את התרחישים שבהם העסק עלול להישאב למלכודת שיכולה לסכן את החברה, את העובדים ואת עצמו. אחרת ההרפתקה היזמית שלו תסתיים מהר יותר ממה שהוא ציפה.

אני למדתי זאת על בשרי בצורה המרה ביותר, הייתי בתחתית והצלחתי לטפס ממנה החוצה ולכן אני רוצה ללמד אתכם איך לנהל נכון את החברה שלכם כדי שתלמדו לראות את הבור הרבה לפני שאתם מגיעים אליו.

מייק מיכאלי